logombweb

ceník tvorby webových stránek a eshopu s administrací

Cena se vždy odvíjí od náročnosti projektu, záleží na náročnosti designu a kódování, zda již máte konkrétní představu o vzhledu stránek, máte připraveny texty a obrázky, či nikoliv. Obecně lze ale říci, že cena za tvorbu webových stránek většinou nepřesáhne  6500,- Kč. Pokud se rozhodnete pro webové stránky také pro mobilní telefony, tzv. responzivní, počítejte s příplatkem cca 2000 Kč, opět záleží na složitosti webu.

V případě tvorby velmi jednoduchých a obsahově nenáročných webových stránek počítejte s cenou kolem  4000,- Kč

V případě tvorby e-shopu postaveném na Woocommerce můžete počíat s cenou již za 7500,- Kč

Ceny jsou konečné, neplátce DPH

Jaký je postup při tvorbě webových stránek?

 1. V prvé řadě je důležité, zda již máte doménu a hosting. Pokud ano, je to dobře, pokud nemáte, nebo netušíte, co to je, doménu objednáme, poradíme s názvem a zařídíme hosting. Doména stojí cca 150 Kč na rok, hosting cca 30 Kč měsíčně. Hosting a doménu objednáváme vaším jménem tak, abyste měli nad těmito věcmi plnou kontrolu. Nikdy nevíte, může se stát cokoliv.
 2. Na základě sdělení vašich představ (ať už telefonicky, emailem či osobní schůzkou), vytvoříme grafický náhled podoby webu. Vytváříme zejména hlavní stranu, ostatní se již budou od hlavní strany odvíjet. Grafický návrh zašleme emailem jako obrázek, vy se na to podíváte a na základě vašich podnětů a připomínek dáme grafickému návrhu společnými silami finální podobu (většinou to ale vyjde hned napoprvé, připomínky jsou většinou zanedbatelné nebo žádné).
 3. Po odsouhlasení pak začíná instalace redakčního systému na váš server a samotné kódování webové stránky. V tuto chvíli budeme po vás potřebovat alespoň nějaké texty, rozložení webu (tzn., jaké podstránky a s jakými názvy budou v menu), případně fotografie apod. Připomínáme, že texty a rozložení webu nemusí být ve finální podobě. Vzhledem k již nainstalovanému redakčnímu systému jste schopni si dotáhnout texty a ostatní do finální podoby tak, jak a kdy uznáte za vhodné.
 4. Posledním krokem, pokud je to možné, obecně se sejdeme a společně projdeme redakční systém, abyste se názorně naučili, co a jak s webem dělat, jak s ním zacházet. V případě, že vzdálenost neumožňuje osobní setkání, zašleme alespoň návod k použití.

Každopádně, kdybyste si pak nevěděli rady, potřebovali navést, stačí zavolat, napsat. Toto je náš standard.

Proč tak levné webové stránky?

vzhledem k narůstajícím dotazům a obecnému názoru, že levné je podezřelé, upřesňujeme důvody:

 • Nemáme obchodní zástupce, kteří by cenu webu svými požadavky a provizemi navyšovali
 • Nemáme sekretářku, ani webdesignera, design si děláme sami
 • Nemáme šéfa ani služební auta, dokonce ani Apple…
 • Máme nízké náklady na provoz
 • Máme pomocné programy, které nám ulehčují práci
 • Pracujeme pořád, nemáme prostoje, které bychom museli započíst do naší ceny, u nás kape, ale pořád.
 • A hlavně, jsme v tom sběhlí, víme, co máme dělat a práce nám jde od ruky, což je naše výhoda a proto si můžeme dovolit tyto ceny

Hosting

Nově nabízíme vlastní hosting na námi provozovaném virtuálním serveru postaveném na páteřní síti u jednoho z největších poskytovatelů hostingu v ČR. Pro tvorbu webových stránek není nutné využívat náš hosting.

hosting cena 60 Kč za měsíc

Nejdůležitější parametry hostingu
PHP 256 MB
pravidelné zálohování: ano
diskový prostor: 1 GB
emailové služby: ano
databáze MySQL: ano
FTP účet, FTPS, zamykání FTP, WebFTP: ano
počet subdomén: nemomezeně
nastavení chybových stránek a hlášek (htaccess): ano
on-line správa přes zákaznické centrum: ano
umístění serverů na páteřní síti: ano
garance dostupnosti: 99,99%

 
 

Chcete mít informace o našich službách pohromadě? Stáhněte si naši promo brožuru