logombweb

tvorba webových stránek za 6500 Kč

 • součástí vašeho nového webu je administrační systém WordPress – vaše stránky si můžete poté upravovat sami
 • návrh grafiky na míru dle požadavku zákazníka
 • k webu je automaticky dodáván kontaktní formulář
 • instalovaný program pro úpravu vašeho SEO,  instalace počítadla na návštěvnosti rozdělené podle dní, hodin, týdnů,  odkud lidé přicházejí, ze kterého státu, stránek, jejich IP adresa, apod.
 • vytvoření slide obrázků (na způsob flash animace), který si však můžete upravovat sami
 • ostatní (např. rezervační systém apod.) dle možností, bez navýšení ceny
 • prostě klasika, standard, pokud jste zde něco nenašli, nezoufejte, umíme skoro všechno

 

doba dodání webové stránky se velice odlišuje, záleží na připravených podkladech od zákazníka, např. texty, obrázky,  a časové vytíženosti, obecně ale do 21 dní

 

Cena za tvorbu webových stránek je většinou od 6500 Kč do 8500 Kč.

 

Vyšší částka platí pro požadavek na responzivní  design. Vše je samozřejmě naprosto funkční, administrační systém WordPress je nejpoužívanější na světe, veškeré případné chyby jsou díky  velkému počtu uživatelů prakticky ihned zjištěny a posléze opraveny, webové stránky lze jednoduchým způsobem rozšířit o množství funkcí, existuje řada vylepšení a pluginů, ktperé Vám toto umožní.

A jak je složitá administrace?

Upřímně, velice jednoduchá i pro laika, který o webových stránkách neví téměř nic, alespoň, co se týče úpravy textů, obrázků, vytvoření další podstránky, rozšíření menu, úpravy SEO,  apod. Úpravu vzhledu již ale pravděpodobně sami nesvedete. Vše je postavené na designové šabloně, která se vytváří a poté nahrává do WordPressu.

Jak už ale sám název napovídá, pokud umíte psát ve Wordu, můžete s úspěchem upravovat vaše nové webové stránky. K dodaným webovým stránkám současně obdržíte i manuál, takže pokud nejste zrovna z Brna, nebo okolí, kdybychom se mohli sejít a názorně Vám administraci ukázat, můžete i přesto bez obav se pustit do práce. Navíc existují telefony a emaily, a kdyby byl nějaký problém, jsme Vám k dispozici.

Současně s předáním webu Vám můžeme nabídnout naši vlastní knihu o WordPressu, která slouží jako manuál a díky níž máte vždy vše potřebné při ruce.

tvorba webových stránek za 4000 Kč (mini weby – webové vizitky)

Mini weby, nebo také internetové vizitky či mikrosites, je obdobou klasických webových stránek s tím rozdílem, že se jedná pouze o hlavní stranu a 2 až 3 podstránky. Toto řešení je vhodné pro zákazníky bez náročných požadavků na grafiku, obsah a funkce, kteří chtějí být sice na internetu, ale klasické webové stránky jsou pro jejich činnost v tuto chvíli zbytečné.

Další využití se pak nabízí jako webové stránky podporující hlavní web, např. produktové stránky s přímým odkazem na hlavní web, kde je pak možné produkt či službu zakoupit. Dále je možné využít web jako krátkodobý projekt, např. pro prodej či pronájem nemovitosti, akční či časově omezená životnost služby či nabídky (letní či zimní výprodej, omezená nabídka, apod.)

 

Nejvýhodnější varianta tvorby webu – vhodné také jako základ pro stavbu webu většího rozsahu s dalšími možnostmi rozšíření formou svépomocí.

 

Pomocí našeho základního zaškolení, případně s pomocí naší knihy – manuálu o WordPress, jste schopni si sami web rozšířit do požadované formy a rozsahu webu.

Součástí této webové vizitky je kontaktní formulář, vše je opět založeno na administračním systému WordPress, takže do budoucna si své stránky můžete rozšířit o řadu podstránek a tím vytvořit z webové vizitky plnohodnotné webové stránky.

 

Cena za web s administrací je 4000,- Kč

Není nic jednoduššího a cenově dostupnějšího, jak tato varianta.

Rozdíl mezi klasickým webem a tímto řešením nepoznáte, jen se jedná o nenáročný web o menším rozsahu.

Proč tak levné webové stránky?

vzhledem k narůstajícím dotazům a obecnému názoru, že levné je podezřelé, vyvracíme podezření:

 • Nemáme obchodní zástupce, kteří by cenu webu svými požadavky a provizemi navyšovali
 • Nemáme sekretářku, ani webdesignera, design si děláme sami
 • Nemáme šéfa ani služební auta, dokonce ani Apple…
 • Máme nízké náklady na provoz
 • Máme pomocné programy, které nám ulehčují práci
 • Pracujeme pořád, nemáme prostoje, které bychom museli započítat do naší ceny
 • A hlavně, jsme v tom sběhlí, víme, co máme dělat a práce nám jde od ruky, což je naše výhoda a proto si můžeme dovolit tyto ceny

 
 

Chcete mít informace o našich službách pohromadě? Stáhněte si naši promo brožuru