logombweb

tvorba webových stránek za 9000 Kč

  • návrh grafiky na míru dle požadavku zákazníka
  • základní optimalizace webu pro vyhledávače zdarma
  • web obsahuje vše potřebné

 
TIP:

Do administrace webu můžeme dle požadavku navíc implementovat náš speciální MBweb modul, který Vám umožní mít 100% kontrolu nad webem. Můžete si sami vzhled webu plně přizpůsobit, můžete si web designově aktualizovat, mějte web stále moderní. Nechte si postavit web a až se Vám jednou nebude líbit, sami si ho můžete kompletně redesignovat. Stovky předpřipravených modulů a designů Vám usnadní práci. S naším modulem to bude hračka. Získáte současně přístup do placené fotobanky, odkud můžete čerpat obrázky jak pro web, tak pro vaše reklamní účely, např. pro tisk.

doba dodání webové stránky se velice odlišuje, záleží na připravených podkladech od zákazníka, např. texty, obrázky,  a časové vytíženosti, obecně ale do 21 dní

 

Cena za tvorbu webových stránek je většinou do 9000 Kč.

 

tvorba webových stránek za 4500 Kč (mini weby – webové vizitky)

Mini weby, nebo také internetové vizitky či mikrosites, je obdobou klasických webových stránek s tím rozdílem, že se jedná pouze o hlavní stranu a 2 až 3 podstránky. Toto řešení je vhodné pro zákazníky bez náročných požadavků na grafiku, obsah a funkce, kteří chtějí být sice na internetu, ale klasické webové stránky jsou pro jejich činnost v tuto chvíli zbytečné.

Další využití se pak nabízí jako webové stránky podporující hlavní web, např. produktové stránky s přímým odkazem na hlavní web, kde je pak možné produkt či službu zakoupit. Dále je možné využít web jako krátkodobý projekt, např. pro prodej či pronájem nemovitosti, akční či časově omezená životnost služby či nabídky (letní či zimní výprodej, omezená nabídka, apod.)

 

Nejvýhodnější varianta tvorby webu – vhodné také jako základ pro stavbu webu většího rozsahu s dalšími možnostmi rozšíření formou svépomocí.

 

Pomocí našeho základního zaškolení, případně s pomocí naší knihy – manuálu o WordPress, jste schopni si sami web rozšířit do požadované formy a rozsahu webu.

Součástí této webové vizitky je kontaktní formulář, vše je opět založeno na administračním systému WordPress, takže do budoucna si své stránky můžete rozšířit o řadu podstránek a tím vytvořit z webové vizitky plnohodnotné webové stránky.

 

Cena za web s administrací je 4500,- Kč

Není nic jednoduššího a cenově dostupnějšího, jak tato varianta.

Rozdíl mezi klasickým webem a tímto řešením nepoznáte, jen se jedná o nenáročný web o menším rozsahu.

Proč tak levné webové stránky?

vzhledem k narůstajícím dotazům a obecnému názoru, že levné je podezřelé, vyvracíme podezření:

  • Nemáme obchodní zástupce, kteří by cenu webu svými požadavky a provizemi navyšovali
  • Nemáme sekretářku, ani webdesignera, design si děláme sami
  • Nemáme šéfa ani služební auta, dokonce ani Apple…
  • Máme nízké náklady na provoz
  • Máme pomocné programy, které nám ulehčují práci
  • Pracujeme pořád, nemáme prostoje, které bychom museli započítat do naší ceny
  • A hlavně, jsme v tom sběhlí, víme, co máme dělat a práce nám jde od ruky, což je naše výhoda a proto si můžeme dovolit tyto ceny