logombweb

tvorba webových stránek za 6500 Kč

 • součástí vašeho nového webu je administrační systém WordPress – vaše stránky si můžete poté upravovat sami
 • návrh grafiky na míru dle požadavku zákazníka
 • k webu je automaticky dodáván kontaktní formulář
 • instalovaný program pro úpravu vašeho SEO,  instalace počítadla na návštěvnosti rozdělené podle dní, hodin, týdnů,  odkud lidé přicházejí, ze kterého státu, stránek, jejich IP adresa, apod.
 • vytvoření slide obrázků (na způsob flash animace), který si však můžete upravovat sami
 • ostatní (např. rezervační systém apod.) dle možností, bez navýšení ceny
 • prostě klasika, standard, pokud jste zde něco nenašli, nezoufejte, umíme skoro všechno

 

doba dodání webové stránky se velice odlišuje, záleží na připravených podkladech od zákazníka, např. texty, obrázky,  a časové vytíženosti, obecně ale do 21 dní

 

Cena za tvorbu webových stránek je většinou od 6500 Kč do 8500 Kč.

 

Vyšší částka platí pro požadavek na responzivní  design. Vše je samozřejmě naprosto funkční, administrační systém WordPress je nejpoužívanější na světe, veškeré případné chyby jsou díky  velkému počtu uživatelů prakticky ihned zjištěny a posléze opraveny, webové stránky lze jednoduchým způsobem rozšířit o množství funkcí, existuje řada vylepšení a pluginů, ktperé Vám toto umožní.

A jak je složitá administrace?

Upřímně, velice jednoduchá i pro laika, který o webových stránkách neví téměř nic, alespoň, co se týče úpravy textů, obrázků, vytvoření další podstránky, rozšíření menu, úpravy SEO,  apod. Úpravu vzhledu již ale pravděpodobně sami nesvedete. Vše je postavené na designové šabloně, která se vytváří a poté nahrává do WordPressu.

Jak už ale sám název napovídá, pokud umíte psát ve Wordu, můžete s úspěchem upravovat vaše nové webové stránky. K dodaným webovým stránkám současně obdržíte i manuál, takže pokud nejste zrovna z Brna, nebo okolí, kdybychom se mohli sejít a názorně Vám administraci ukázat, můžete i přesto bez obav se pustit do práce. Navíc existují telefony a emaily, a kdyby byl nějaký problém, jsme Vám k dispozici.

Současně s předáním webu Vám můžeme nabídnout naši vlastní knihu o WordPressu, která slouží jako manuál a díky níž máte vždy vše potřebné při ruce.

Jaký je postup při tvorbě webových stránek?

 1. V prvé řadě je důležité, zda již máte doménu a hosting. Pokud ano, je to dobře, pokud nemáte, nebo netušíte, co to je, doménu objednáme, poradíme s názvem a zařídíme hosting. Doména stojí cca 150 Kč na rok. Pokud nemáte vlastní hosting, můžeme nabídnout náš hosting za cenu 60 Kč měsíčně. Nabízíme jej na vlastním virtuálním serveru, jehož kapacita je více než dostačující pro běh jakýchkoliv webových stránek vč. emailových služeb. Výhodou je pravidelná záloha webu a plná kontrola nad během vašich webových stránek pod jednou střechou. V případě problémů nemusíte řešit žádnou technickou podporu, kde vás rádi odbydou jen aby se nemuseli s vámi trápit. Takto zavoláte nebo napíšete přímo těm, kteří vám web postavili a mají tak povinnost vám vyjít vstříc. Nikdy nevíte, může se stát cokoliv.
 2. Na základě sdělení vašich představ (ať už telefonicky, emailem či osobní schůzkou), vytvoříme grafický náhled podoby webu. Vytváříme zejména hlavní stranu, ostatní se již budou od hlavní strany odvíjet. Grafický návrh zašleme emailem jako obrázek, vy se na to podíváte a na základě vašich podnětů a připomínek dáme grafickému návrhu společnými silami finální podobu (většinou to ale vyjde hned napoprvé, připomínky jsou většinou zanedbatelné nebo žádné).
 3. Po odsouhlasení pak začíná instalace redakčního systému na váš server a samotné kódování webové stránky. V tuto chvíli budeme po vás potřebovat alespoň nějaké texty, rozložení webu (tzn., jaké podstránky a s jakými názvy budou v menu), případně fotografie apod. Připomínáme, že texty a rozložení webu nemusí být ve finální podobě. Vzhledem k již nainstalovanému redakčnímu systému jste schopni si dotáhnout texty a ostatní do finální podoby tak, jak a kdy uznáte za vhodné.
 4. Posledním krokem, pokud je to možné, obecně se sejdeme a společně projdeme redakční systém, abyste se názorně naučili, co a jak s webem dělat, jak s ním zacházet. V případě, že vzdálenost neumožňuje osobní setkání, zašleme alespoň návod k použití.

Každopádně, kdybyste si pak nevěděli rady, potřebovali navést, stačí zavolat, napsat. Toto je náš standard.

Proč tak levné webové stránky?

vzhledem k narůstajícím dotazům a obecnému názoru, že levné je podezřelé, upřesňujeme důvody:

 • Nemáme obchodní zástupce, kteří by cenu webu svými požadavky a provizemi navyšovali
 • Nemáme sekretářku, ani webdesignera, design si děláme sami
 • Nemáme šéfa ani služební auta, dokonce ani Apple…
 • Máme nízké náklady na provoz
 • Máme pomocné programy, které nám ulehčují práci
 • Pracujeme pořád, nemáme prostoje, které bychom museli započíst do naší ceny, u nás kape, ale pořád.
 • A hlavně, jsme v tom sběhlí, víme, co máme dělat a práce nám jde od ruky, což je naše výhoda a proto si můžeme dovolit tyto ceny

Hosting

Nově nabízíme vlastní hosting na námi provozovaném virtuálním serveru postaveném na páteřní síti u jednoho z největších poskytovatelů hostingu v ČR. Nabízíme plnohodnotný hosting vč. databáze a emailových služeb. Každý zákazník má samostatný FTP přístup a přístup k databázi. Výhodou oproti konkurenci je pravidelná záloha vašeho webu a správa vašeho hostingu jednou společností. Odpadá tak problém více zainteresovaných osob, komunikace s podporou u jiného poskytovatele služeb, kteří vám mohou a nemusí vyjít vstříc. Klasickou odpovědí na podpoře je odkaz na webovou stránku, kde se „vše dozvíte“. Pokud jste však laik, můžete nadělat více škody než užitku. S naším hostingem vám tato starost odpadá. Vzhledem k tomu, že webové stránky Vám vyvíjíme, je naší povinností v případě potřeby Vám vyjít při řešení problému či žádosti vstříc.

hosting cena 60 Kč za měsíc

Nejdůležitější parametry hostingu

PHP 256 MB
pravidelné zálohování: ano
diskový prostor: 1 GB
emailové služby: ano
databáze MySQL: ano
FTP účet, FTPS, zamykání FTP, WebFTP: ano
počet subdomén: nemomezeně
nastavení chybových stránek a hlášek (htaccess): ano
on-line správa přes zákaznické centrum: ano
umístění serverů na páteřní síti: ano
garance dostupnosti: 99,99%

 
 

Chcete mít informace o našich službách pohromadě? Stáhněte si naši promo brožuru